Web Analytics

Print & Apply

Print & Apply – Yaz & Yapıştır Otomatik Etiket Baskı Uygulama Sistemleri istenilen herhangi bir ürün yüzeyinin otomatik etiketlenebilmesini sağlayan, çeşitli konfigürasyonlarla özelleştirilmiş otomatik etiketleme makine çözümleri sunar.

Bir baskı motoru ve uygulama aplikatöründen oluşan bu sistem kolaylıkla herhangi bir üretim hattına entegre edilebilir. Her türlü barkod, görsel, üretim bilgisi gibi değişken kullanıcı verilerini kendinden yapışkanlı etiketlere yazdırır ve otomatik olarak bir aplikatör aracılığıyla hareketli veya duran bir ürüne, kutuya veya palete uygular. Etiket üzerinde kullanılan baskı teknolojisi termal transfer baskıdır.

Ayrıca birçok uygulama aplikatör tipi mevcuttur: Temas etme (Tamp Short, Tamp Long), sıyırma (Wipe) , hava üfleme (Blow) ve köşe etiketleme (Corner Wrap), temaslı hava üfleme (Tamp Blow) vb.

Gıda, içecek, konservecilik, şekerleme, kozmetik, tıbbi malzeme, otomotiv, tütün ürünleri ağırlıklı olmak üzere neredeyse tüm sektörlere uyarlanabilen modüller bulunmaktadır.

Print & Apply
© 2018 Projet A.Ş. All Rights Reserved | KVKK Bilgilendirmesi Başvuru Formu | Aydınlatma Metni | Açık Rıza Metni

Teklif Al

Teklif formunu doldurarak bizden teklif talep edebilirsiniz.