Web Analytics

Projet Blog

Sektörle ilgili gündemi ve birçok teknolojik gelişmeyi burdan takip edebilirsiniz...

Günümüzde birçok şirket markalarını tanıtmanın yanı sıra tüketici davranışlarını izlemek için de benzersiz promosyon kampanyaları üretiyor.

Ürünlerin üzerinde yer alan bu promosyon kod baskıları sayesinde son tüketiciler, markaların web sitelerine yönlendirilerek üretici ile ilişkilendiriliyor.

Böylece cinsiyet, yaş, yerleşim yeri gibi birçok sosyo-ekonomik değişken analiz edilip, bu demografik verilere göre hedefe yönelik pazarlama aktiviteleri gerçekleştiriliyor.

Markem-Imaje, işte bu eşsiz üretim kodlama gereksinimlerini karşılamak üzere promosyon ürünleri için özel kodlama ve yazılım çözümleri sunar:

            

  • Esnek ambalaj filmi, PP ve OPP ambalaj, sert plastikler, kağıt veya renkli etiket tabanlı yüzeyler, karton kutu, şişe kapakları gibi farklı her türlü yüzeye kodlama yapılabilen kodlama cihazlarımız üretim hatlarınıza kolaylıkla entegre olur.
  • Promosyon kodlama çözümlerimiz kod bütünlüğünü sağlar ve kod tekrarını önler; operatöre bağlı hata riskini ortadan kaldırarak süreci otomatik yönetir.

           

  • Benzersiz promosyon kod fonksiyonu özellikle yiyecek ve içecek sektörüne yönelik tanıtım/promosyon kampanyaları sırasında izlenebilirlik amacıyla kullanılabilir. (Track and Trace, seri hale getirme, özel uygulamalar vb.).
  • Üstelik bir bilgisayara ihtiyaç duymadan, tek başına, yazıcıya takılan bir USB bellek ile çalışır.
  • “Non-double” yani çift olmayan baskı fonksiyonu aynı kod iki kez yazdırıldığında yazıcıyı hata moduna geçirir; çift kodları engelleyerek güvenilir bir kodlama ve markalama deneyimi sunar.
  • Gönderilen, yazdırılan ve doğrulanan promosyon kodlarını raporlayabilir.
  • Kod doğrulama için kamera ile isteğe bağlı arayüz oluşturulabilir.

Her üretim hattı için yüksek maliyete sahip olan gerçek zamanlı kontrol cihazlarının kurulumunu ortadan kaldırarak tasarruf edin.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir, online talep formunu doldurabilirsiniz.

Promosyon Ürünleri İçin Kodlama Çözümleri

Mayıs 3 2019
© 2018 Projet A.Ş. All Rights Reserved

Teklif Al

Teklif formunu doldurarak bizden teklif talep edebilirsiniz.