Web Analytics

Projet Blog

Sektörle ilgili gündemi ve birçok teknolojik gelişmeyi burdan takip edebilirsiniz...


Şekerleme sektöründe belirli bir mesafeden sürekli mürekkep püskürtmeli inkjet kodlama, aralıklı veya sürekli hareket eden ürün ambalajı üzerine sıcak termal transfer baskı ile karbondioksit lazer veya fiber lazer markalama sıklıkla kullanılan teknolojiler arasında gösterilebilir.
 

Şeker ve çikolata paketleri üzerine, kek üretim ambalaj hatlarına, dikey dolum paketleme hatları vb. birçok birincil, ikincil ve üçüncül ambalajlama hattına rahatlıkla entegre olabilen bir dizi teknolojik çözüme sahip olan Markem-Imaje size en uygun kodlama ve markalama çözümünü sunmaktadır.

Uzun vadede toplam sahip olma ve işletme maliyetinizi düşürmek, toplam ekipman etkinliğiniz OEE'yi artırmak, yüksek hızlarda bile ürünlerinizin üzerinde mükemmel bir baskı kalitesine ihtiyaç duyuyorsanız ve henüz bizimle tanışmadıysanız gelin güvenilir baskı kalitesi, minimum bakım gereksinimi ve maksimum performansla çalışan Markem-Imaje tarih kodlama ve markalama cihazlarımızla üretim sürecinizi nasıl optimize ederek size yüksek bir verimlilik sağlayabileceğimizi kanıtlayalım.

Detaylı bilgilendirilme talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Şekerleme sektörüne özel kodlama ve markalama çözümlerimizle tanışın!

Ocak 9 2019
© 2018 Projet A.Ş. All Rights Reserved

Teklif Al

Teklif formunu doldurarak bizden teklif talep edebilirsiniz.