Web Analytics

Kozmetik sektörü için doğru kodlama çözümüne sahip olduğunuza emin misiniz?

Kozmetik sektörü için doğru kodlama çözümüne sahip olduğunuza emin misiniz?

Kozmetik sektörü tüm hızıyla büyümeye devam ediyor – peki mevcut kodlama cihazınız ihtiyaçlarınızı gerçekten karşılıyor mu?

Gün geçtikçe kozmetik sektöründe ek tüketim vergileri, değişken kur gibi sorunlar yaşansa da genç ve güzel görünme arzusu, yaşlanan nüfus, erkek bakımına ilginin artması bu sektörde büyümeye katkıda bulunan faktörlerden sadece birkaçı.

Şüphesiz gitgide artan rekabet daha güçlü bir marka stratejisinin yanı sıra, göz alıcı ambalaj tasarımlarına da gereksinim duyuyor. 
Raflarda öne çıkan niş ambalajlama çeşitleri kaliteli bir marka imajı için ne kadar önemli ise ürünlerin üzerindeki kaliteli ürün kodları da tüketici için bir o kadar önem arz etmekte.

Toplam ekipman etkinliğinizi OEE artırmak için tasarlanan Markem-Imaje kodlama ve markalama cihazları ile yanlış kodlanan ürünlere bağlı ürün iadelerinin yanı sıra markanızı sahteciliğe karşı da koruyabilirsiniz. 

Nasıl mı?

Yüksek baskı kalitesi, yüksek verimlilik, minimum bakım ihtiyacı ile öne çıkan, üretim performansınızı artıracak teknolojik çözümlerimiz ile:

  • Doğrudan ambalaj üzerine veya herhangi bir yönde termal transfer kodlama, lazer markalama, inkjet kodlama, koli kodlama veya ürün üzerinden kolayca çıkmayan etiketleri basan, Print & Apply otomatik etiket yazdırma ve yapıştırma sistemi:

  • Herhangi bir ön işlem olmadan PET, PVC, LPDE, PE, HDPE, PP, PC gibi ambalajlar üzerinde mükemmel baskı kalitesi ile tutunabilen kodlar

  • Silinmeyen, okunaklı, yüksek çözünürlüklü kalıcı lazer markalama seçenekleri 

  • Sahteciliğe karşı UV baskı seçenekleri

  • Suya, alkole, ısıya dayanıklı farklı renk ve çeşitte mürekkepler ve ribon baskı şeritleri 

  • Herhangi bir yönde kodlama ve markalamayı mümkün kılan tek veya çift eksen travers uygulamaları

  • Hangi kodların birlikte hangi ambalaj filme uygulandığını izlemek ve takip etmek için Mark & Read ürün takip ve izleme sistemi ile her pakette kodun varlığını, konumunu ve baskı kalitesini gerçek zamanlı kontrol edebilen Detect-Plus ürün takip sistemi


Endüstrinizin kodlama gereksinimlerini gerçekten anlayan bir çözüm ortağı arıyorsanız

Satış ekibimizle irtibata geçmek için 0212 411 33 33 nolu telefonu arayabilir;
pazarlama@projetas.com.tr adresine mail atabilir veya Online Destek panelinden talepte bulunabilirsiniz.

Aralık 12 2019
© 2018 Projet A.Ş. All Rights Reserved

Teklif Al

Teklif formunu doldurarak bizden teklif talep edebilirsiniz.