Web Analytics

İnovasyon Ödüllü eTouch-S akıllı etiketleme çözümümüzü keşfedin

İnovasyon Ödüllü eTouch-S akıllı etiketleme çözümümüzü keşfedin

Etiketleme gereksinimlerinizi daha iyi karşılamak için sürekli yenilenerek pazarı dönüştürücü teknolojiler sunmaya devam ediyoruz.

Tescilli tasarımı ve çeşitli patentli teknolojileri ile öne çıkan Markem-Imaje 2200 Serisi Otomatik Etiketleme Sistemleri’ ne ait son teknoloji eTouch-S® akıllı etiketleme aplikatörü, olağanüstü performansı ve yenilikçi sorun çözme kabiliyeti sayesinde 2022 PPMA 'Ambalaj Makinelerinde İnovasyon' ödülünü kazandı. 

Kaynak: PPMA Grup Endüstri Ödülleri

PPMA Grup Endüstri jürisi, Markem-Imaje’ın maliyet tasarrufu, üretkenlik, güvenlik, inovasyon ve verimlilik gibi unsurları bir araya getirdiği için çok etkilendiklerini belirtti.

Etiketlemeyi her zamankinden daha güvenli, daha akıllı ve daha basit hale getirin.

Son teknoloji eTouch-S® etiketleme aplikatörü, etiketlerin her pakette, en yüksek üretim hızlarında ve mümkün olan en güvenli şekilde titiz üretim standartlarına göre uygulanmasını sağlamak için yapay zeka ile üretilmiştir.

Üretim verimini düzenlemeye veya mevcut üretim yöntemlerinde ve/veya paket kontrolünde pahalı değişiklikler yapılmasına gerek kalmadan GS1 standartlarına tam uyum sağlar. EN-4510 ile tam uyumludur; aşırı hızlarda bile operasyonel risk yoktur ve koruma gerektirmez.

Daha fazla üretim için yapay zeka

  • Benzersiz SoftTouch teknolojisi, gereksiz güç veya verim azaltma olmadan değişken paket boyutunda son derece hassas kodlama sunar. 
  • İsteğe bağlı Gelişmiş Tetik Sensörü - Advanced Trigger Sensor ile değişken hızlı üretim hatlarındaki etiketleme işlemlerini operasyonel müdahale gerektirmeden tamamen otomatikleştirilebilir.
  • Kurulumu ve kullanımı kolay olan eTouch-S® etiketleme aplikatörü, temas uygulamaları için fabrika havası gerektirmez, maliyetleri ve çevresel etkileri azaltır. Gelişmiş EcoFlow ped ile üfleme(blow) modunda hava tüketimini %95'e kadar azaltır.

Sadece Markem-Imaje'de bulunan çığır açan bir yenilik.

Minimum taleple doğru etiketlemeyi mümkün kılmak için tasarlanan yenilikçi eTouch-S® aplikatörü, tüm oluklu ve shrink ambalajlı kutu ve paketlerinizde "A" sınıfı GS1 uyumlu barkodlar sağlamak için tercih edilen hat sonu ambalajlama çözümüdür.

eTouch-S®'nin işletmenizin ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle  0212 411 33 numaralı telefondan iletişime geçebilir;   pazarlama@projetas.com.tr adresine mail atabilir veya Online Destek panelinden talepte bulunabilirsiniz.

Kasım 28 2022
© 2018 Projet A.Ş. All Rights Reserved | KVKK Bilgilendirmesi Başvuru Formu | Aydınlatma Metni | Açık Rıza Metni

Teklif Al

Teklif formunu doldurarak bizden teklif talep edebilirsiniz.